Nižšie nájdeš zoznam pozícií, na ktoré aktuálne hľadáme nové kolegyne (možno aj kolegov).

Ak tam nič nie je, nezúfaj ;-) jednoducho napíš prečo potrebujeme práve teba. Pošli nám na adresu info@salonevamaria[bodka]eu životopis a motivačný list, kde nám napíš niečo o sebe a čo by si chcela u nás robiť. Ak nás očaríš, radi ťa prijmeme medzi nás.

 

Tím Salonevamaria.eu

 

Toto sú ľudia, ktorých práve teraz hľadáme na Slovensku:

Obchodný partner Banská Bystrica/Ružomberok

Ak ťa láka svet svadobnej a spoločenskej módy a byť sám sebe pán, nechceš byť na to sama a chceš využiť skúsenosti a silu značky EvaMária alebo jednoducho nie si konkuriencieschopná veľkým salónom, hľadáme práve teba. Napíš nám a staň sa našim obchodným partnerom v Banskej Bystrici a získaj našu plnú podporu.

 

Obchodný partner Nové Zámky/Komárno

Ak ťa láka svet svadobnej a spoločenskej módy a byť sám sebe pán, nechceš byť na to sama a chceš využiť skúsenosti a silu značky EvaMária alebo jednoducho nie si konkuriencieschopná veľkým salónom, hľadáme práve teba. Napíš nám a staň sa našim obchodným partnerom v Nových Zámkoch alebo Komárne a získaj našu plnú podporu.

 

Obchodný partner Poprad

Ak ťa láka svet svadobnej a spoločenskej módy a byť sám sebe pán, nechceš byť na to sama a chceš využiť skúsenosti a silu značky EvaMária alebo jednoducho nie si konkuriencieschopná veľkým salónom, hľadáme práve teba. Napíš nám a staň sa našim obchodným partnerom v Poprade a získaj našu plnú podporu.

 

Obchodný partner Humenné

Ak ťa láka svet svadobnej a spoločenskej módy a byť sám sebe pán, nechceš byť na to sama a chceš využiť skúsenosti a silu značky EvaMária alebo jednoducho nie si konkuriencieschopná veľkým salónom, hľadáme práve teba. Napíš nám a staň sa našim obchodným partnerom v Humennom a získaj našu plnú podporu.

 

Toto sú ľudia, ktorých práve teraz hľadáme v Česku:

  

Obchodný partner Bruntál

Obchodný partner Frýdek-Místek

Obchodný partner Karviná

Obchodný partner Nový Jičín

Obchodný partner Opava

Obchodný partner Ostrava-město

 

Obchodný partner Kroměříž

Obchodný partner Uherské Hradiště

Obchodný partner Vsetín

Obchodný partner Zlín

 

Obchodný partner Chrudim

Obchodný partner Pardubice

Obchodný partner Ústí nad Orlicí

 

Obchodný partner Děčín

Obchodný partner Chomutov

Obchodný partner Litoměřice

Obchodný partner Louny

Obchodný partner Most

Obchodný partner Teplice

Obchodný partner Ústí nad Labem

 

Obchodný partner Domažlice

Obchodný partner Klatovy

Obchodný partner Plzeň

Obchodný partner Rokycany

Obchodný partner Tachov

 

Obchodný partner České Budějovice

Obchodný partner Český Krumlov

Obchodný partner Jindřichův Hradec

Obchodný partner Písek

Obchodný partner Prachatice

Obchodný partner Strakonice

Obchodný partner Tábor

 

Obchodný partner Kladno

Obchodný partner Rakovník

Obchodný partner Beroun

Obchodný partner Příbram

Obchodný partner Benešov