Bianca na svadobnej výstave v Prešove

person Uverejnil: Eva Meszarošová list V: Najväčšia sieť svadobných salónov EvaMária : favorite Hit: 2341

Svadobný salón Bianca je novým členom Siete svadobných salónov EvaMária. A za Sieť salónov môžeme povedať, že sa veľmi tešíme, že máme zastúpenie už aj na východe po vedením manželov Brandtovcov. 

Svadobná výstava v Prešove sa uskutočnila v historických priestoroch PKO Čierny orol v nedeľu dňa 18.2.2018. Predstavilo sa tu viac ako 40 exkluzívnych dodávateľov svadobných služieb. Vstup bol dobrovoľný. Svadbou sa vytvára rodina a nie všetci majú to šťastie mať rodinu. Všetko, čo sa vyzbieralo, pôjde na kúpu pomôcok a hračiek pre deti, ktorým chýba rodina. 

Na Svadobnej výstave mal Svadobný salón Bianca možnosť predstaviť úplne najnovšie modely pre rok 2018 a ako jediný zo zúčastnených predviedol modely doslova v plnej kráse, pretože to boli všetko nové nepoužívané, neprerábané kúsky. A takými aj ostanú, pretože zo salónu Bianca nevesty budú nevesty odchádzať s krásnymi modelmi, ktoré im dokonale sadnú a pristanú a to vďaka šitiu na mieru.

Celá svadobná výstava vyvrcholila najväčšou módnou prehliadkou, na ktorej krásne modelky učesané a namaľované talentovanou ZULUS spolu s nádhernou manželkou Erikou a dcérou Emkou Ondreja Kandráča predstavili najnovšie trendy svadobných šiat.

Po prehliadke prišli veľké žrebovanie súťaže o 100€ poukážku na nákup šiat vo Svadobnom salón e Bianca, do ktorej sa mohli zapojiť všetky zúčastnené nevesty, ktoré vyplnili zlosovací lístok. Výherkyňou sa stala Monika Magacová.

Touto formou sa chceme taktiež poďakovať organizátorom výstavy Event Foto, ZULUS a jej týmu Martine Viazankovej Klimkovej a Majke Karabinoš za úpravu modeliek a všetkým modelkám Janke Feťkovej, Bianke, Eme, Sáre, Viktórii, Veronike a taktiež malej dcérke ZULUS Sarah. Taktiež veľké poďakovanie patrí Erike a Emke Kandrčovým, ktoré prišli podporiť náš salón.

Svadobný salón Bianca Prešov

Svadobné šaty na mieru Prešov

Svadobný salón prešov

Najlepší salón v Prešove

Svadobné šaty na predaj Prešov Bianca

Svadobný salón Bianca

Svadobné šaty Prešov - Erika Kandráčová

Kandráčovci - Svadobný salón Bianca

Najkrajšie svadobné šaty Prešov, Košice

Svadobný salón Košice Salón Bianca

Svadobný salón v Košiciach

Svadobný salón Bianca

EvaMária na východe

Svadobný salón Bianca - svadobná výstava v Prešove

Svadobné šaty na predaj - svadobná výstava Prešov

Svadobná výstava v Prešove

Svadobná výstava - ZULUS

Erika Kandráčová na svadobnej výstave v Prešove

Svadobný salón Bianca - EvaMária Prešov

Nádherné svadobné šaty v Prešove

Kandráčovci v prešove - Salón EvaMária Prešov

Nedeľa Pondelok Utorok Streda Štvrtok Piatok Sobota Január Február Marec Apríl Máj Jún Júl August September Október November December

New Account Register

Already have an account?
Log in instead alebo Reset password