}

Zbierka na ochranné pomôcky pre zdravotnícke zariadenia

person Uverejnil: Eva Meszarošová list V: Iné V: favorite Hit: 132

Ostali v práci pre nás - my ostávame doma pre nich. No môžeme urobiť ešte viac.

 

My sme zohnali certifikované ochranné pomôcky priamo z výroby a na to, aby sme ich mohli čo najviac zakúpiť, potrebujeme pomoc od vás všetkých, ktorým sa pomôcť dá. Koľko prispejete vy, toľko prispejeme my.

 

zbierka na ochranné prostriedky pre zdravotníkov COVID19

 

Komu pôjdu pomôcky?

S prepravou je to v súčasnosti veľmi obtiažne, bohužiaľ dnes nejde nič doviezť na Slovensko lusknutím prsta - ani najspoľahlivejšími kuriérskymi spoločnosťami - preto sme si nevybrali žiadnu konkrétnu nemocnicu, nechceme vopred nikomu prisľubovať pomoc a pomôcky doručíme ihneď ako dorazia tam - kde to bude najviac treba.

 

Potrebujete pomoc?

O pomoc môžu žiadať všetky zdravotnícke zariadenia - štátne aj súkromné, ktoré sú v priamom styku s pacientmi COVID-19 alebo pracujú s ľuďmi, ktorí sú najviac týmto vírusom zraniteľní.

Pre nemocnice vieme zohnať: chirurgické rúška, respirátory KN95, vinylové rukavice a rukavice z nitrilového kaučuku, antibakteriálne nepriepustné ochranné odevy, antibakteriálne gély, ochranné okuliare, bezdotykové teplomery.

 

ŠTART ZBIERKY: 25. marec 2020

 

DOPOSIAĽ VYZBIERANÉ: 194€

 

ĎAKUJEME!

Prispeli:

25.3.2020

Mojmír K. ... 4€
Daniela K. ... 5€
Anna H. ... 5€
Zuzana O. ... 40€
Salón EvaMária  ... 54€

26.3.2020

Viera P. ... 5€
Daniela O. ... 5€
Katarína M. ... 5€
Jana V. ... 3€
Martina V. ... 15€
Adriana K.  ... 10€
Salón EvaMária ... 43€

Prispejte i Vy na ochranné prostriedky pre nemocnice, kde bojujú za nás všetkých. Rovnakou sumou prispejeme i my. Takto spolu dokážeme, čo mali spraviť naši volení zástupcovia už dávno.

Prispejte nemocnici

 

 

Nedeľa Pondelok Utorok Streda Štvrtok Piatok Sobota Január Február Marec Apríl Máj Jún Júl August September Octóber November December

Registrácia nového konta

Máte už konto?
Tak sa prosím prihláste alebo Reset password