Milá nevesta,

ďakujeme za rezerváciu skúšky svadobných šiat v salóne EvaMária v Seredi. Len vďaka nevestám ako Vy sme teraz jeden z najväčších salónov na Slovensku. Na ploche približne 220m2 Vás čaká obrovské množstvo šiat, oblekov a doplnkov. Sme obzvlášť hrdí na exkluzívnu spoluprácu s 2 svetovými svadobnými značkami Hadassa a Annette Moretti a 1 návrhárom na spoločenské šaty Dominique le Co, ktoré na Slovensku, v Česku a v Maďarsku zastupuje práve salón EvaMária. Veru je z čoho vyberať. Veľmi sa na Vás tešíme.

 

Ako sa dostať do salónu EvaMária a kde parkovať

Na kontaktnej stránke Svadobny-a-spolocensky-salon-evamaria-sered sme pre Vás pripravili mapky, kde si môžete pozrieť ako sa dostať do salónu z rôznych smerov. Na Seredi je užastné ešte to, že tam nie sú platené parkoviská. Dá a parkovať aj priamo pred salónom, čo býva problematické, ale za salónom máme parkovisko pre zákazníkov. Všetky parkoviská v blízkosti salónu sme vyznačili na mapke.

 

Rozloženie salónu

Salón je rozdelený do 2 od seba oddelených častí - svadobná časť a spoločenská časť. Preto majú nevesty pri skúšaní súkromie. V spoločenskej časti si môže ženích vyberať oblek, topánky a iné doplnky a na konci si môžete spolu vybrať svadobné poháre a obrúčky od špičkového slovenského výrobcu Laura Gold.

 

O skúške

 • - dĺžka skúšky je cca 1,5 hodiny, podľa skúseností na 99% viac ani nie je treba, ale ak by ste predsa chceli viac hodín skúšať, nahláste to prosím dopredu
 • - nachádza sa vo svadobnej časti salónu
 • - bude sa Vám venovať skúsená obchodníčka, väčšinou priamo majiteľka salónu
 • - o občerstvenie sa postaráme
 • - na skúšku si zoberte iba toho, komu naozaj veríte a veľmi dobre Vás pozná
 • - nedávajte si na telo prosím žiadny krém, výrazný make-up, najlepšie žiadny
 • - majte prosím na skúške umyté a vypnuté vlasy
 • - pri skúšaní je potrebné hodinky, náušnice a iné šperky odložiť, preto ak je možné, na skúšku príďte bez nich

 

Servisný poplatok

Milé nevestičky, ako zrejme už všetky prestížne salóny, museli sme aj my začať účtovať za skúšku servisný poplatok a to 12€/skúška. Je to z dôvodu, že dievčatá si chodili skúšať svadobné šaty, aby si skrátili chvíľu čakaním alebo len tak pre potešenie. Pre každý salón je to problém, pretože nadmerným skúšaním sa šaty znehodnocujú a opravy a čistenie šiat potom salóny stoja nemalé prostriedky. Každý dobrý salón, ktorý chce zákazníkovi ponúknuť to najlepšie, sa musí o šaty starať a zabezpečiť, aby boli dokonalé a toto je spôsob ako to docieliť. Avšak nebojte, sa, keď si vyberiete šaty priamo na skúške, servisný poplatok Vám nebude účtovaný :-)

 

Spokojné zákazníčky

https://www.salonevamaria.eu/obsah/27-love-story

 

Svadobný katalóg

Okrem šiat je potrebné na svadbu zabezpečiť rôzne iné záležitosti. Preto sme pre Vás pripravili svadobný katalóg, kde sa snažíme na jednom mieste prehľadným spôsobom ponúknuť tipy na rôznych ľudí, firmy a priestory, ktoré budete potrebovať - Svadobnykatalog.salonevamaria.eu

 

Vyberáme z nášho blogu pre inšpiráciu

 • - www.salonevamaria.eu/blog/spoved-nevesty-spravila-som-si-z-vyberu-svadobnych-siat-reality-show--b84.html
 • - www.salonevamaria.eu/blog/cim-viac-navstivenych-salonov-tym-vaecsi-chaos-b85.html
 • - www.salonevamaria.eu/blog/popolnocne-saty-b53.html

Registrácia nového konta

Máte už konto?
Tak sa prosím prihláste alebo Reset password