Milý ženích,

ďakujeme za rezerváciu skúšky obleku v salóne EvaMária v Seredi. Len vďaka zákazníkom ako Vy sme teraz jeden z najväčších salónov na Slovensku. Veľmi sa na Vás tešíme.

 

Ako sa dostať do salónu EvaMária a kde parkovať

Na kontaktnej stránke Svadobny-a-spolocensky-salon-evamaria-sered sme pre Vás pripravili mapky, kde si môžete pozrieť ako sa dostať do salónu z rôznych smerov. Na Seredi je užastné ešte to, že tam nie sú platené parkoviská. Dá a parkovať aj priamo pred salónom, čo býva problematické, ale za salónom máme parkovisko pre zákazníkov. Všetky parkoviská v blízkosti salónu sme vyznačili na mapke.

 

Rozloženie salónu

Salón je rozdelený do 2 od seba oddelených častí - svadobná časť a spoločenská časť. Skúška oblekov sa uskutočňuje v spoločenskej časti. V ponuke máme nielen obleky, ktoré šijeme podľa mier, ale i topánky, kravaty, motýlky, manžetové ombíky, opasky, ponožky a iné doplnky.

 

O skúške

  • - Dĺžka skúšky je cca 1 hodina
  • - Nachádza sa v spoločenskej časti salónu
  • - Bude sa Vám venovať skúsená obchodníčka
  • - Nedávajte si na telo prosím žiadny krém
  • - Nechoďte na skúšku prosím spotený
  • - Majte prosím na skúške umyté a vypnuté vlasy

  

Svadobný katalóg

Okrem obleku je potrebné na svadbu zabezpečiť rôzne iné záležitosti. Preto sme pre Vás pripravili svadobný katalóg, kde sa snažíme na jednom mieste prehľadným spôsobom ponúknuť tipy na rôznych ľudí, firmy a priestory, ktoré budete potrebovať - Svadobnykatalog.salonevamaria.eu

 

Registrácia nového konta

Máte už konto?
Tak sa prosím prihláste alebo Reset password