Našou prioritou je Vám ponúknuť spoločenské šaty najnovších trendov s cenou zodpovedajúcou kvalite. Vieme, že len šaty za férové ceny žiadnu z nás neuspokoja, i keď patríme k tým nenáročným. So spoločenskými šatami si obliekame akoby malý kúsok šťastia – a to sa docieli len vtedy, ak šaty vyzdvihnú našu krásu, zakryjú nedostatky, jednoducho povedané – budeme sa v nich cítiť krásne.

Ponuka modelov v salóne sa neustále mení, vždy sa snažíme naskladňovať šaty podľa aktuálnej sezóny vo veľkostiach od 32 až do 52. Na svoje si vo Svadobnom salóne EvaMária prídu nevesty, ktoré potrebujú popolnočné šaty, maturantky, ktoré hľadajú tie pravé šaty na stužkovú, dámy, ktoré sa chystajú na ples či náročné a dôležité svadobčanky.

 

Máme spoločenské šaty   Máme topánky   Máme šperky  

Rezervácia skúšky spoločenských šiat

  

Aktuálna ponuka spoločenských šiat v salóne

Vopred sa ospravedlňujeme za jej „aktuálnosť“, pretože nie vždy sa nám darí počas búrlivej sezóny všetky modely na web pridať či odobrať. Vždy však platí, že šiat v salóne je viac ako na webe...

Niektoré exkluzívne kúsky ani nestihneme dať na web, preto nás sledujte najmä na Instagrame a Facebooku, kde sa dozviete o najhorúcejších modeloch medzi prvými.

 

Pozrieť čo je v salóne
alebo

  

Veľmi malá skromná ochutnávka toho, čo Vás u nás čaká!

 

A neboli by sme to my,
kebyže nemáme pre Vás ponuku šiat aj na objednávku

Ak sa Vám výber šiat v salóne bude máliť alebo tie pravé nebudeme mať v tej pravej veľkosti, siahneme po šatách na objednávku. Tie Vám ukážeme v salóne v našich katalógoch.

 

Máme spoločenské šaty   Máme topánky   Máme šperky  

Rezervácia skúšky spoločenských šiat

  

  

New Account Register

Already have an account?
Log in instead alebo Reset password