Pre bezproblémové nakupovanie sme pre Vás pripravili krátke oboznámenie sa z nákupným procesom. Nech sa páči, prajeme ničím rušený bezpečný nákup ;-)

 

1. POZRITE SI PONUKU NA STRÁNKE

Zvoľte si kategóriu, ktorá Vás zaujíma. Podľa toho či ste budúca nevesta, budúci ženích alebo hľadáte spoločenské šaty alebo oblek na ples, stužkovú alebo na svadbu ako hosť. Každá kategória obsahuje produkty, ktoré sú určené pre danú kategóriu, takže všetko potrebné nájdete ľahko a rýchlo. Pozrite si tovar, ktorý je v ponuke.

 

2. ZAJEDNAJTE SI TERMÍN SKÚŠKY

Ak sa Vám páči naša ponuku a chceli by ste navštíviť predajňu Exkluzívneho svadobného centra EvaMária v Seredi, zavolajte prosím na infolinku alebo napíšte na FB alebo Instagram a rezervujte si termín skúšky. Bez termínu Vás nemôžeme obslúžiť, pretože každému zákazníkovi sa venujeme individuálne a snažíme sa zabezpečiť maximálny komfort a služby. Po rezervácii Vám príde email, v ktorom nájdete množstvo užitočných informácií ako napríklad ako sa chodí na skúšku, ako to u nás chodí a kde nás nájdete.

 

3. SKÚŠKA

Na skúšku príďte prosím načas, najlepšie o cca 5 minút skôr. Bude sa Vám venovať skúsená obchodníčka, ktorá Vám poradí vybrať správny produkt. Pre nás je dôležité, aby ste odišli s produktom, ktorý bude na Vašej postave vyzerať dokonalo. To je najlepšia reklama pre nás. Ak potrebujete aj iných radcov, vyberajte si takých, ktorým na Vás záleží a sú schopní aj adekvátne poradiť. Veľa krát výber stroskotá na tom, že klient má zlých radcov. 

 

4. SPRACOVANIE OBJEDNÁVKY

a.) Ak si vyberiete položku zo skladu, uhrádzate ju hneď v predajni v plnej výške. Nebojte sa, šaty a obleky je možné upraviť na postavu. Pani krajčírka zameria, upraví a potom si už iba prídete po šaty alebo oblek.

b.) Ak si vyberiete položku na objednávku alebo na mieru, uhrádzate iba polovičku. Druhú polovičku až keď šaty alebo oblek príde. Keď produkt bude vyrobený a pripravený na skúšanie, budeme Vám volať a dohodneme si zameriavaciu skúšku.

 

5a. OSOBNÝ ODBER

Ak bolo potrebné produkt upraviť/doladiť, po dokončení úpravy Vás budeme informovať hneď ako bude tovar pripravený na prevzatie. 

 

5b. DORUČENIE TOVARU NA ADRESU

Ak sa Vám nedá tovar prevziať osobne, ponúkame možnosť poslať ho kuriérom, aj keď to moc nedoporučujeme, pretože šaty a obleky sa prepravou min. vždy pokrčia. Tovar starostlivo balíme, aby sa k Vám dostal v poriadku. Na prepravu využívame služby kuriérskej služby DHL Parcel. Avšak nedokážeme ovplyvniť teoreticky možné problémy počas prepravy. Preto pri preberaní prosím venujte zvýšenú pozornosť najmä na:

  • zjavne poškodený obal/krabica
  • mokrý obal/krabica
  • otvorený alebo prelepený balík - všetky balíky zatvárame lepiacou páskou s firemným logom

Tovar si hneď riadne skontrolujte pred prepravcom. V prípade akýchkoľvek problémov si prosím pozrite reklamačné podmienky. Ak ste si zakúpili spoločenské šaty, počítajte prosím s tým, že Vám prídu pokrčené. Bohužiaľ neexistuje žiadny ekonomicky prípustný spôsob ako Vám šaty dodať nepokrčené. Iba ak si po ne prídete osobne :-)

 

6. UŽÍVANIE PRODUKTU

Ak ste si zakúpili akékoľvek oblečenie, nezabudnite prosím toto oblečenie pred prvým použitím ožehliť a vyčistiť podľa dovolených spôsobov na základe symbolov na štítku. Po tomto kroku Vám už nič nebráni plne využívať zakúpený produkt. Pevne veríme, že Vám bude tovar robiť radosť čo najdlhšie. Ďakujeme za Váš nákup. Tešíme na Vás opäť niekedy nabudúce.

 

New Account Register

Already have an account?
Log in instead alebo Reset password