Júnové až októbrové nevesty, majte sa na pozore!

person Uverejnil: Eva Meszarošová list : Svadobné šaty : comment Komentár: 0 favorite Videné: 223
Júnové až októbrové nevesty, majte sa na pozore!

Čas nám prináša rôzne zmeny, ktoré sa netýkajú len nových módnych trendov, ale taktiež nového rozloženia svadieb počas roka. Aj v období pred koronou, bývalo najviac svadieb počas mesiacov jún a september. 

Čo sa však zmenilo, je ešte rapídnejší nárast počtov svadieb v týchto mesiacoch. Mnoho snúbencov volí svadbu pod holým nebom, v novootvorených stodolách a ďalších nových svadobných sálach. Ak ste chceli mať svadbu v júni alebo v septembri, museli ste si priestory rezervovať dostatočne vopred.

Dnes však núdza o sály v týchto mesiacoch nie je ani mesiac pred svadbou, a tak už nemusíte svadbu prekladať na iný mesiac. Termíny svadieb sa preto ešte menej rozkladajú počas roka, čo môže spôsobovať problémy svadobným firmám, ktoré vybavujú viac svadieb za víkend – medzi ne patria napríklad svadobné salóny.

Pre nás bolo toto obdobie zvlášť náročné, pretože septembrové nevesty si fakt dávali načas. Svadobné šaty často prišli vyberať len 2mmesiace pred svadbou. Pre svadobný salón, ktorý si dáva na krajčírskych úpravách skutočne záležať je to dosť veľký personálny problém. Krajčírstvo je dnes obzvlášť zlaté remeslo a nájsť skutočne šikovnú krajčírku, hotový zázrak. Nie je to povolanie, pri ktorom si môžete zavolať na perné obdobia na pomoc brigádničky.

Krajčírska úprava jedných svadobných šiat môže trvá od 3 až 30 hodín. Priemerne je to 12 hodín. 

Preto by som chcela touto cestou poprosiť všetky nevesty, ktoré viete o svojej svadbe vopred – najmä tie, ktoré máte svadbu v júny až v októbri – vyberajte svadobné šaty najneskôr 5-6 mesiacov pred svadbou. Nevesty, ktoré sa vydávajú v roku 2024 a šaty vyberú na prvej skúške v mesiacoch október až december 2023, získajú spodničky, bolerko, závoj a luxusné svadobné topánky ZA POLOVICU.

Zľavy pre nevesty EvaMária

Comments

No comment at this time!

Leave your comment

Nedeľa Mondelok Utorok Streda Štvrtok Piatok Sobota Január Február Marec Apríl Máj Jún Júl August September Október November December

New Account Register

Already have an account?
Log in instead alebo Reset password