SPOLOČENSKÉ ŠATY

AK NAKUPUJEM ŠATY

V prvom rade je dôležité si uvedomiť na kedy šaty potrebujem. Ak šaty potrebujem skôr ako do 2 mesiacov, najistejšie je navštíviť predajňu osobne. Ak máte viac času, môžete s prehľadom vyberať z celej ponuky e-shopu salonevamaria.eu.

Urýchlite si prehľadávanie vďaka FILTRU, ktorý nájdete na ľavej strane e-shopu, po rozkliknutí niektorej z kategórii. Vďaka nemu si môžete nastaviť pravidlá, podľa ktorých sa vám zobrazia len tie produkty, o ktoré máte potencionálny záujem. Nastavte si cenu šiat, ktorú ste ochotná za šaty zaplatiť, farby, strih, výstrih, ramienka...

Vhodné je si vo filtri nastaviť približné veľkosti, ktoré asi potrebujete. 

 

Prečo kúpiť šaty v Salóne EvaMária?

Šaty si môžete vyskúšať v salóne.
Najširší výber šiat skladom.
Široký výber šiat rôznych strihov a farieb.
Najprehľadnejší e-shop.
Férové podmienky.
Množstvo zliav a výhod.
Všetky fotky sú reálne, neskrývame sa za ilustračné obrázky.

 

Kedy mi šaty prídu?

Záleží od značky. Informácie o približnom dodaní nájdete vždy pri produkte.

Ak potrebujete šaty súrne, odporúčame osobnú návštevu v salóne. U nás nájdete veľmi široký výber šiat. Pri elektronickej objednávke je vhodné do poznámky pri objednávaní napísať dátum, na ktorý šaty potrebujete. Rady urobíme všetko, čo je v našich silách, aby sme vám šaty do tohto termínu dodali. Ak by to nebolo možné, budeme vás vďaka tomu vedieť dostatočne vopred upozorniť, aby ste sa vedeli zariadiť.

 

Zasielate šaty taktiež na dobierku?

Áno, šaty posielame taktiež na dobierku. Zákazníci si môžu vybrať spôsob platby, ktorý mu najviac vyhovuje, neobmedzujeme ho.

Spôsoby platby: platba prevodom, dobierkou, v hotovosti, pri osobnom odbere taktiež kartou. Pri šatách s cenou nad 150€ je potrebné vopred uhradiť polovicu sumy šiat (Neznamená to, že pôjde o záväznú objednávku. Záväzná objednávka je len pri šití na mieru a šití šiat s obmenou). 

 

Ako a kde si objednané šaty môžem vyzdvihnúť?

Najvhodnejší spôsob je osobný odber, kedy si spoločenské šaty môžete vyskúšať a prípadne, ak sa vám model nebude na vás pozdávať, môžete pohľadať medzi skladovými produktmi tie pravé orechové. Avšak, ak máte do predajne ďaleko, môžete si dať spoločenské šaty zaslať domov či do práce vtedy, keď vám to bude vyhovovať a nemusíte sa stresovať čakaním na kuriéra. Pred odoslaním tovaru vás budeme informovať o odoslaní.

 

Ktorú veľkosť vybrať?

Skôr ako zvolíte veľkosť, je dôležité sa dôkladne pomerať a sledovať veľkostné tabuľky. Na miestach kde sú šaty obtiahnuté, by sa nemali vaše miery príliš odlišovať od hodnôt vo veľkostnej tabuľke. S výberom veľkosti si nemusíte robiť príliš ťažkú hlavu. Ak nám pri objednávke napíšete svoje miery, v prípade potreby vybranú veľkosť zmeníme, tak, aby bol čo najväčší predpoklad, že vám šaty pekne sadnú. Pozor, pri niektorých modeloch sa môže stať, že vám nebude sedieť ani jedna z veľkostí. Vtedy vám vieme ponúknuť šitie na mieru alebo úpravu pri osobnom odbere. Taktiež si ich úpravu môžete zabezpečiť sama. Pri niektorých modeloch šitie na mieru neodporúčame.

 

Je možné šitie na mieru?

Ak ste sa zaľúbili do spoločenských šiat a vaše miery nekorešpondujú s rozmermi ani s jednou z veľkostí, môžete požiadať o šitie na mieru. Nie vždy je bohužiaľ šitie na mieru možné.

 

Je možná zmena farby šiat?

Ak sa vám páčia šaty, ale chceli by ste zmeniť farbu, je to pri väčšine šiat možné. Informujte sa na infolinke. 

 

Vyzerajú šaty ako na obrázku?

Farba šiat

V e-shope salonevamaria.eu nájdete len reálne fotky produktov. Farba šiat na obrázku sa môže odlišovať od reálnej farby. Je to spôsobené nastavením farieb vo vašom monitore, preto nevieme zaručiť, že šaty budú vyzerať presne tak, ako ich vy na ňom vidíte.

Ak si na základe fotografií uverejnených v e-shope neviete predstaviť látku či aplikácie, je možné požiadať tím salónu EvaMária o doplňujúce fotky. Rady vám šaty nafotíme, aby ste si boli isté, že nekupujete mačku vo vreci.

 

Budú mi šaty sedieť?

Ak budú šaty príliš dlhé alebo nebudú dokonale sedieť

Večerné šaty sú spravidla dlhšie, pretože sa ráta s tým, že zákazníčka si ich bude chcieť upraviť podľa vlastných potrieb (výška dámy, výber vhodných topánok). Šaty sú zväčša šité pre výšku 168cm a viac. Je možné skonzultovať dĺžku šiat s tímom salónu EvaMária, ak to bude možné. Je potrebné si vopred dobre zvážiť, či daný strih bude pekne sedieť vašej postave. Každej dáme sedí iný strih, farba a pod. Pred vytvorením objednávky, je potrebné sa správne odmerať. Nikdy nevyberajte veľkosť, ktorú obvykle nosievate. Je potrebné sledovať veľkostné tabuľky, pretože pre každú značku môžete byť iná veľkosť. 

 

VŠEOBECNÉ UPOZORNENIA

 

Malé prsia

Ak máte obvod hrudníka menší, ako je udané pri najmenšej veľkosti v tabuľke, je vhodnejšie vyberať šaty s ramienkami alebo rátať s úpravou šiat u krajčírky. Môžete taktiež požiadať o šitie na mieru. Nevhodné sú taktiež šaty s hlbokým výstrihom, pretože môžu nepekne odstávať a nemusí pomôcť ani úprava.

Veľké prsia

Ak máte v pláne kúpiť si šaty bez ramienok, je potrebné rátať s tým, že si budete musieť pod šaty obliecť podprsenku, inak sa šaty môžu nepekne pod prsiami krčiť. Najvhodnejšie pre dámy s plnými prsiami sú V-čkové výstrihy.

Veľký obvod pása/bokov

Dámam so širším pásom ako je udané v tabuľke ponúkame šaty so šnurovačkou alebo šaty empírového strihu (od pŕs dolu rozšírené). Dámam so širšími bokmi neodporúčame vyberať šaty, ktoré sú na týchto miestach obtiahnuté. Ak miery nesedia s veľkostnými tabuľkami, je veľký predpoklad, že šaty nebudú sedieť. Taktiež môžete požiadať o šietie na mieru.

 

Čo ak mi šaty nesadnú?

Ak vám šaty nesadnú, môžete ich do 14 dní vrátiť.

 

Čo ak mi náhodou prídu poškodené šaty?

Všetky šaty skôr ako zašleme na vašu adresu dôkladne kontrolujeme. Kontrolu vykonáva profesionálna krajčírka. Ak by sa napriek kontrole prehliadla nejaká závada, šaty, je potrebné nás informovať čo najskôr, najlepšie v deň doručenia. Poškodené šaty vymeníme, opravíme alebo vrátime peniaze. Taktiež zákazníčke preplatíme poštovné za doručenie i za vrátenie.

 

Kedy mi budú vrátené peniaze za vrátený tovar?

Doba vrátenia peňazí zavisí od rôznych okolností. V prvom rade musí byť tovar v pôvodnom stave, čiže šaty musia byť nepoškodené a visačka nepoškodená na svojom mieste. Maximálna doba vrátenia peňazí je 15 dní.

SVADOBNÉ ŠATY

 

Prečo sú svadobné šaty tak lacné?

Ponúkame značkové svadobné šaty priamo od výrobcu.

Svadobné šaty sú šité z vysokokvalitných prírodných materiálov, všetky modely sú jedinečné a šijú sa na mieru. Každému z týchto modelov sa venuje jedinečná pozornosť, aby vyzerali dokonale. Svadobné šaty Salón EvaMária nakupuje priamo od výrobcu, takže naši zákazníci si môžu vychutnať bláznivo priaznivé ceny za šaty, za ktoré by inde zaplatili majland len za ich prenájom. Dnes je trend nakupovať šaty - fejky z Číny a od nesolventných predajcov na internetových bazároch. V salóne EvaMária si môžete kúpiť iba originál, na 100% sa môžete spoľahnúť, že šaty budú vyzerať krásne ako z rozprávky :-). Pred kúpou si ich môžete vyskúšať priamo v salóne.

 

Ako si mám šnurovať viazačku?

Klikni tu! (video)

 

Je možné vyskúšať si šaty, ktoré sú skladom?

Áno. Šaty si môžete prísť vyskúšať:

- do Salónu Evamária Sereď, ktorý sa nachádza na pešej zóne, M.R. Štefánika 2159/9

 

Je možné vyskúšať si svadobné šaty, ktoré nie sú skladom? Môžem si vyskúšať viacero modelov?

Ak chce nevesta svadobné šaty najskôr vyskúšať má možnosť využiť nadštandardnú službu šitie svadobných šiat v tabuľkovej veľkosti na vyskúšanie. To znamená, že ak šaty po vyskúšaní nevesta nebude chcieť, môže ich v salóne nechať. Je to možné len pri žiadaných modeloch v žiadaných tabuľkových veľkostiach - to znamená, že šaty musia byť pre salón ďalej ľahko predateľné. Ďakujeme za pochopenie!

Poplatok za nadštandardnú službu je 30€.

 

Ktoré svadobné šaty máte v predajni?

V predajni nájdete všetky svadobné šaty, ktoré sa nachádzajú v kategórii SKÚŠAJ. Všetky šaty, ktoré máme na e-shope nemôžeme mať na sklade, uvedomte si prosím, že by išlo o gigantické množstvo šiat ;-). Ďakujeme za pochopenie!

 

Ak chcem objednať svadobné šaty je potrebné ich vopred uhradiť?

Šaty je potrebné zaplatiť vopred alebo uhradiť zálohu vo výške polovice ceny šiat.

Chcem byť v salóne úplne sama, je to možné?

Áno, je to možné mimo otváracích hodín.

Poplatok za VIP vstup je 30€ za každú začatú hodinu.

 

Informácia týkajúca sa riešenia sporov online podľa čl. 14, odst. 1 ODR (nariadenie pre riešenie sporov online):

Európska komisia poskytuje spotrebiteľom možnosť riešenia sporov online na jednej zo svojich platform, a to na základe čl. 14, odst. 1 nariadenia ODR. Platforma (http://ec.europa.eu/consumers/odr) slúži ako portál, na ktorom môžu zákazníci dosiahnuť mimosúdne urovnanie sporov vyplývajúcich z online nákupov a zmlúv o službách.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead alebo Reset password