AKÉMU OBLEČENIU SA VYHNÚŤ AK STE SVADOBNÝ HOSŤ

person Uverejnil: Eva Meszarošová list V: Spoločenské šaty : favorite Hit: 21931

Prišlo Vám pozvanie na svadbu a rozmýšľate čo si obliecť v tento sviatočný deň?

Najzodpovednejšie k výberu šiat vždy pristupuje nevesta, ktorá by mala byť kráľovnou svojho dňa vo vysnívanej róbe. A práve preto, pri výbere svojich šiat pamätajte na to, aby sa (aj keď možno neúmyselne) nestalo, že ju zatienite. To by mohlo nastať aj v prípade, ak si pre svoje šaty zvolíte niektorý z odtieňov bielej (biela, smotanová, šampanská, slonová kosť...), ktorý v tento deň patrí výhradne jej. Odporúčame Vám opatrne narábať aj s čiernou farbou. Elegantné čierne šaty oživte doplnkami v žiarivých alebo svetlých farbách, rovnako čierne topánky nechajte radšej doma. Svadba je totižto veselá spoločenská udalosť a nie smútočný obrad, ani pohovor, a preto aj nohavice, či konzervatívny kostým odložte radšej na inú príležitosť. Príliš vyzývavé či odhaľujúce šaty tiež nemajú na svadbe svoje miesto.

Pozrite si ponuku spoločenských šiat na objednávku alebo navštívte ktorúkoľvek predajňu salónov EvaMária a úspech bude zaručený. Ponúkame kompletný servis - veľký výber, poradenstvo aj úpravy.

šaty pre svadobného hosťa

dlhé šaty pre svadobného hosťa

Odvážnosť v róbe svadobčana je v priamej úmere s honosnosťou celých svadobných príprav. Ak ide o malú svadbu s pár ľuďmi, nie je vhodné obliekať si šaty s vlečkou alebo extrémnym zdobením a naopak, ak ide o väčšiu svadbu, nebojte sa byť odvážna a ukázať „šperk“, ktorým krásne šaty môžu byť.

Koktejlové šaty na svadbu

extravagantné šaty pre svadobného hosťa

Nedeľa Pondelok Utorok Streda Štvrtok Piatok Sobota Január Február Marec Apríl Máj Jún Júl August September Október November December

New Account Register

Already have an account?
Log in instead alebo Reset password