AKO MAJÚ VYZERAŤ ŠATY NA PRIJÍMANIE

person Uverejnil: Eva Meszarošová list V: Spoločenské šaty : favorite Hit: 20037

Prvé sväté prijímanie Vášho dieťaťa je výnimočný deň, ktoré má výnimočnú atmosférou pre celú Vašu rodinu. Svätá Eucharistia uvádza prvoprijímajúcich do kresťanského života. Deti a tak isto ich rodičia sa na tento deň starostlivo pripravujú najmä duchovne. Avšak na stretnutie s Kristom sú v súčasnosti zvykom nielen prípravy duchovné, ale taktiež rodičov čaká príprava hostiny pre najbližších, ktorí chcú byť svedkami tohto krásneho dňa. Deti si často poprvýkrát vo svojom živote oblečú slávnostné oblečenie - chlapci oblek a dievčatá krásne biele spoločenské šaty. Nie je chybou a dokonca naopak, ak si celá trieda oblečie rúcho.

Šaty na 1. sväté prijímanie by nemali odhaľovať ramená, chrbát a hrudník. Ak si Vaša ratolesť vyberie princeznovské šaty na ramienka, určite taktiež siahnite po vhodnom bolerku alebo pelerínke, ktorá zahalý holé plecia.

Mnohé mamičky sa domnievajú, že šaty pre prvoprijímajúce slečny by mali siahať až po zem. Toto tvrdenie je mylné, ak siahajú spoločenské šaty len po členky, sú takéto šaty praktické a pôsobia veľmi milo. Predsa Vaša slečna je ešte stále dieťa, prečo by ste jej mali uprieť diečatkovský vzhľad, z ktorého Vám, ani sa nenazdáte, raz-dva vyrastie. Užite si Vašeho Maličenstva, kým je ešte čas. :-) Okrem toho, sa v šatách po členky veľmi dobre chodí a deti si môžu v nich dovoliť i nejakú tú malú šintrovinu, ktorá k detstvu patrí.

Najvhodnejšie sú šaty s krátkym či dlhým rukávom, s detsky pôsobiacom strihom v bielej farbe a siahajúce po členky či po zem. Šaty na prijímanie sa šijú najčastejšie zo saténu, tylu, čipky a taftu.

Tieto a mnoho ďalších detských šiat nájdete v Salóne EvaMária.

šaty na 1. sväté prijímanie Sereď

šaty na 1. sväté prijímanie Sereď

šaty na 1. sväté prijímanie Sereď a okolie

Najkrajšie šaty na prijímanie v Seredi

Najkrajšie šaty na prijímanie v Seredi

 

Autor článku: Evuna

Uverejnené: 12.1. 2016

 

Nedeľa Pondelok Utorok Streda Štvrtok Piatok Sobota Január Február Marec Apríl Máj Jún Júl August September Október November December

New Account Register

Already have an account?
Log in instead alebo Reset password