Nevesta v tylovej sukni

person Uverejnil: Eva Meszarošová list : Svadobné šaty : comment Komentár: 0 favorite Videné: 5527
Nevesta v tylovej sukni

Ak patríte k ženám, ktoré nechcú za svoju svadobnú róbu vyhodiť majland a radšej si za ušetrené peniaze užijú krásnu spoločnú dovolenku, či kúpia doplnok do vysnívaného spoločného príbytku, tak Vás môže nadchnúť tento článok. 

Nové trendy vo svete svadobnej módy nám priniesli možnosť vydávania sa v krásnych dlhých či krátkych tylových sukniach. Čo na vrch? To je úplne len a len na Vás. Biela tylová sukňa a svadobná kytica Vám zabezpečia vzhľad nevesty nech si oblečiete akýkoľvek zvršok.

 

Čipkované svadobné šaty

Chceli ste svadobné šaty s čipkovaným zvrškom? Stačí vybehnúť do obchodného domu alebo zasurfovať na internete a bez pochyby nájdete obrovský výber čipkovaných body. 

Lacné svadobné šaty s dlhým čipkovaným rukávom

zdroj obrázka: greenweddingshoes.com

 

Holé bruško

Svadba v lete v altánku či na pláži. Nebojte sa byť odvážna, siahnite v horúčavách po krátkom tričku a užite si svadbu naplno.

Svadobné šaty s odhaleným bruškom

zdroj obrázka: weddinginspirasi

Svadobné šaty s odhaleným bruchom

zdroj obrázkov: allthingsdulcinea.com, planyourperfectwedding.com

 

Originálne svadobné šaty

Ste tvorivá? Porozmýšľajte na tým, čo Vás najviac vystihuje, v čom sa cítite najlepšie. Biela tylová sukňa znesie skoro čokoľvek. Áno, aj karovanú kowbojskú blúzku či mikinu s potlačou :-)

Nevesta v tutu sukni

zdroj obrázka: storyboardwedding.com

Originálne svadobné šaty, originálna nevesta

zdroj obrázkov: societybride.com, theweddingcommunityblog.com

 

Nezabudnite na kvety

Ak len predsa chcete zachovať štýl tradičných svadobných šiat a siahnete po bielom body či body s čipkou, odporúčame taktiež siahnuť po ozdobách z kvetov, ktorými môžete ozdobiť účes či vytvoriť z nich krásny opasok.

 

Comments

No comment at this time!

Leave your comment

Nedeľa Mondelok Utorok Streda Štvrtok Piatok Sobota Január Február Marec Apríl Máj Jún Júl August September Október November December

New Account Register

Already have an account?
Log in instead alebo Reset password