Šaty na redový tanec

person Uverejnil: Anina list : Spoločenské šaty : comment Komentár: 0 favorite Videné: 7985
Šaty na redový tanec

K tradičným svadbám o polnoci neodmysliteľne patrí redový tanec. Každý zo svadobčanov si chce zatancovať s čerstvo začepčenou nevestou a prispieť novomanželom do spoločného života nejakým tým eurom.

A keďže v kole počas redového tanca budete minimálne polhodinu, myslite na to i pri výbere šiat naň. Niektoré nevesty sa zaľúbili do tradícií natoľko, že aj počas redového tanca siahnu po krásnom kroji z miesta, z ktorého pochádzajú. Ak však nemáte kroj k dispozícii, poprípade sa v ňom necítite pohodlne, nie je žiadnym prehreškom zvoliť si na redový tanec iné šaty.

šaty na redový tanecšaty na redový tanecšaty na redový tanec

Keďže už v názve tanca je vyjadrená farba odporúčaných šiat, aj v tejto sekcii nájdete najmä šaty červené. Ako sme už spomínali, dĺžka šiat by mala byť kratšia ako po zem, pretože pri redovom tanci sa budete točiť v tanci takmer so všetkými svadobčanmi. Myslite pri tom najmä na svoje pohodlie, aj na dobré možnosti pohybu. Naším tipom na redový tanec sú retro šaty s bohatými sukňami.

šaty na redový tanecčervené šaty na redový tanecšaty na redová tanec

  

Comments

No comment at this time!

Leave your comment

Nedeľa Mondelok Utorok Streda Štvrtok Piatok Sobota Január Február Marec Apríl Máj Jún Júl August September Október November December

New Account Register

Already have an account?
Log in instead alebo Reset password