ŠATY NA REPREZENTAČNÝ PLES

person Uverejnil: Eva Meszarošová list V: Spoločenské šaty : favorite Hit: 7346

Dostali ste pozvanie na reprezentačný ples? Hútate, čo znamená slovo reprezentačný? Ako sa na taký ples čo najvhodnejšie obliecť?

PROTOKOL REPREZENTAČNÉHO PLESU

Ak sa chystáte na reprezentačný ples, treba ihneď zabudnúť na nohavice, kostým, overal, krátke koktejlové alebo bavlnené retro šaty. Svoj zrak upriamte na dlhé večerné šaty. Dovolené sú šaty obopínajúce telo, tylové sukne, vlečky, zdobenie - všetko sa však musí tiahnuť v duchu evenning.

Ak máte rady výstrelky, ako napríklad obuť si k šatám konverzy, môže sa vám stať, že Vám plesať ani nedovolia.

 

AKO SA PRICHYSTAŤ NA PLES?

Ak nie ste zbehlá v nakupovaní večerných šiat a neviete, čo Vám pristane, či máte problematickú postavu, je potrebné si nenechať prípravy na poslednú chvíľu. Spoločenské šaty nie sú ako bežné oblečenie, nie každé Vám sadnú, či pristanú. Ak máte skúsenosti s tým, že vám máločo sadne, rozhliadnite sa čím skôr, možno budete potrebovať šitie na mieru.

 

DOPLNKY

Ak nemáte skúsenosti s vyberaním vhodných topánok a šperkov, vyskúšajte sa dobre pozrieť na zdobenie šiat – ak je strieborné alebo zlaté - palec hore! Doplnky zlaďte vo farbe aplikácie či podkladu a určite nič nepokazíte. Pri jednofarebných šatách môžete byť už viac kreatívna.

Vo Svadobnom centre EvaMária nájdete priam gigantický výber šiat na ples. Ak sa Vám nechce chodiť zo salónu do salónu, či byť oklamaná niektorým internetovým obchodom, budeme sa tešiť, ak nám dovolíte presvedčiť Vás o našich profesionálnych službách.

V Salóne EvaMária Vám veľmi rady pomôžeme nájsť pre Vás dokonalé plesové šaty, vhodné náušnice, topánky, kabelku, ozdobu do vlasov...

Tešíme sa na Vašu návštevu!

  

Chcete vidieť aké šaty máme skladom?

 

Pozrieť čo je v salóne

  

 

Nedeľa Pondelok Utorok Streda Štvrtok Piatok Sobota Január Február Marec Apríl Máj Jún Júl August September Október November December

New Account Register

Already have an account?
Log in instead alebo Reset password