Šaty pre moletky

person Uverejnil: Eva Meszarošová list V: Spoločenské šaty : favorite Hit: 5568

Nie každá z nás disponuje dokonalou postavou s ideálnymi mierami. V súčasnosti to však pre módny svet nie je žiadny problém. Odborníci myslia aj na dámy s kyprejšími tvarmi a prinášajú im skutočne dostatok možností aj v oblasti spoločenskej módy. V šatách z ponuky salónu EvaMária určite zažiarite, treba si však dať pozor na isté pravidlá, ktoré malé nedostatky Vašej postavy dokážu úplne vymazať. Stačí pozorne čítať a dozviete sa, ako na to.

Nie každá z nás disponuje dokonalou postavou s ideálnymi mierami. V súčasnosti to však pre módny svet nie je žiadny problém. Odborníci myslia aj na dámy s kyprejšími tvarmi a prinášajú im skutočne dostatok možností aj v oblasti spoločenskej módy. V šatách z našej ponuky určite zažiarite, treba si však dať pozor na isté pravidlá, ktoré malé nedostatky Vašej postavy dokážu úplne vymazať. Stačí pozorne čítať a dozviete sa, ako na to.

 

Šaty pre moletky so ŠNUROVAČKOU

Šnurovačka je tou najsprávnejšou voľbou pre dámy s plnoštíhlou postavou. Vďaka nej dokážete vyformovať Vašu postavu stiahnutím bruška, pŕs, či naopak. Aby ste dosiahli želaný efekt, treba so šnurovačkou pracovať dôkladne, na problematických miestach stiahnuť pevnejšie, inde ju nechať voľnejšiu. Okrem toho, že by viazačka mala lichotiť Vašej postave, rovnako dôležité je to, aby ste sa aj Vy sama v šatách cítili pohodlne a príjemne, nie nebodaj skľučujúco. Iba s dobrým pocitom v šatách bude celkový efekt dokonalý.

 

OPASOK na šatách pre moletky

Na zúženie oblasti pásu veľmi dobre poslúžia v súčasnosti vyhľadávané opasky. Vybrať si môžete z rôznych perličkových, vykamienkovaných i momentálne veľmi trendy kvetovaných opaskov. Ideálne je však zvoliť hrúbku od 3 do 5 cm. Ak sa Vám zdá opasok príliš mohutný, môžete šaty ozvláštniť aj vhodne zvolenou stuhou.

Šaty pre moletku s opaskom

 

RAMIENKA na šatách pre plnoštíhle

Dámy so silnejšou vrchnou časťou postavy či plnšími prsiami určite siahnite po šatách s ramienkami. Ak ich šaty, ktoré ste si vybrali nemajú, pre šikovné krajčírky v salóne nie je problém na požiadanie ramienka k šatám prirobiť. Ramienka Vám zabezpečia pocit istoty a vytvarujú pekný dekolt, ktorý by pri šatách bez ramienok mohol byť zdeformovaný, či zbytočne pútajúci pozornosť prítomných. Ak Vám však predsa ramienka vadia, zvoľte si šaty s pevnejším korzetom, ktorý je z kvalitného materiálu a má dobré vypracovanie. Ide predsa aj o Vaše pohodlie.

Šaty pre moletky s ramienkami

 

BOLERKO k šatám pre plnoštíhle

Ak ste typ postavy so širšími ramenami, príp. silnejšími bokmi a úzkym driekom, určite si k spoločenským šatám oblečte aj bolerko. Pri výbere dbajte najmä na to, aby ste si vybrali hladké bolerko, čipkované by totižto mohlo spraviť úplne opačný efekt a Vaše ruky by nabrali ešte mohutnejší vzhľad, aký v skutočnosti majú.

Bolerko pre moletky

 

VEĽKÁ SUKŇA pre plnoštíhle

V súčasnosti sa do popredia dostávajú veľké sukne v Áčkovom strihu. Práve ten lichotí akejkoľvek postave. Veľká sukňa môže byť kvetovaná, s jemným vzorom i jednofarebná. Pozor však na vrstvenie v páse pri tylových sukniach a skladanie pri saténových sukniach, tie totižto spôsobujú zväčšenie objemu v problémových partiách.

šaty pre moletky s veľkou sukňou

 

OBTIAHNUTÉ ŠATY pre moletky

Dámy s postavou presýpacích hodín môžu siahnuť aj po šatách lemujúcich postavu. Tie by však mali byť kvalitne vystužené, aby nedošlo k prípadným deformáciám postavy. Obtiahnuté šaty však určite nesmú byť elastické, tie by len zvýraznili nežiaduce nedostatky.

 

Z našej ponuky si určite vyberú aj dámy s plnšími tvarmi, stačí naozaj dodržať základné zásady a nedostatky Vašej postavy v našich šatách zázračne zmiznú.

 

Nedeľa Pondelok Utorok Streda Štvrtok Piatok Sobota Január Február Marec Apríl Máj Jún Júl August September Október November December

New Account Register

Already have an account?
Log in instead alebo Reset password