Trendy svadobných šiat na rok 2016

person Uverejnil: Eva Meszarošová list V: Svadobné šaty : favorite Hit: 7464

10 TRENDOV SVADOBNÝCH ŠIAT 2016
Hadassa vždy drží krok so svetom svadobnej módy a sleduje trendy, ktoré umožňujú vytvárať jedinečné šaty. Dokážeme Vám to na 10 najvýznamnejších hitoch roku 2016.

1. Rúchový výstrih

Po šatách s rúchovým výstrihom siahajú najmä odvážne dámy, a i keď nepatríte k tejto skupine, nechajte sa zlákať krásnymi strihmi s hlbokým výstrihom a aspoň jeden taký model určite vyskúšajte. Možno zmeníte názor. Ak sa rozhodnete pre hlboký výstrih, nemusí to vždy znamenať, že chcete byť sexi, extravagantná alebo poburujúca. Nie všetky rúchové výstrihy odhľaujú prsia, zväčša takéto šaty len vkusne dotvarujú Vašu postavu.

Svadobné šaty s hlbokým výstrihomSvadobné šaty s hlbokým výstrihom a princeznovskou sukňou

 

2. Elegancia

V roku 2016 skôr očaria elegantné dámy v decentných strihoch, ako nevesty v extravagantne prezdobených šatách. Stredobodom pozornosti však môžete byť aj keď budete elegantná, čo napríklad vyskúšať už hore spomínaný rúchový výstrih alebo využiť ilúziu nahoty.

Elegantné svadobné šaty s čipkou - trendy 2016Elegantné svadobné šaty s čipkou - trendy 2016

Elegantné svadobné šaty z mušelínu - trendy 2016Elegantné svadobné šaty so sukňou z taftu - 2016

 

3. Dvojdielne svadobné šaty

Zdalo by sa, že dvojdielne svadobné šaty sú už šlágrom vo svete šiat. Donedávna nás ešte uchvacovali návrháry dvojdielnymi šatami s holým bruškom, dnes sa opäť vyskytujú svadobné šaty, ktoré pozostávajú z dvoch dielov - buď v podobe korzetu alebo body, ktoré zapnete medzi nohami a sukne. Mnohé nevesty si takéto prevedenie pre ich pohodlnosť pochvaľujú. Milovníčky takýchto strihov určite poteší, že nebudú v móde len tento rok.

Nesmieme však zabudnúť aj na trend odnímateľnej sukne, či vlečky. Urobí z honosných šiat sexi koktejlovky, ktoré Vám zebezpečia pohodlnú tancovačku. Taktiež tento výstrelok môžete zobrať z ekonomického hľadiska - nemusíte už zháňať poplnočné šaty.

Svadobné šaty s hlbokým rúchovým výstrihomDvojdielne svadobné šaty s čipkou

Dvojdielne svadobné šaty s čipkou 2016Dvojdielne svadobné šaty trend 2016

Svadobné šaty s odnímateľnou sukňou 2016Svadobné šaty s odopínajúcou sa vlečkou 2016

Dvojdielne svadobné šaty 2016 - korzet a sukňaSvadobné šaty - dvojdielne

 

4. Ilúzia nahoty

Nie nahota je trendom svadobných šiat v roku 2016, neodhaľujte sa od uší po päty, práveže naopak, dnes je v móde, keď zahalíte čo najviac. Avšak, ak chcete ukázať viac a nechcete pôsobiť vulgárne, ale romanticky, siahnite po jemnučkom tyle alebo jemnej čipke. Úspech zaručený.

Obtiahnuté svadobné šaty - tred 2016Svadobné šaty s ilúziou nahoty

 

Ilúzia rukávov

Ruky môžeme zahaliť podobne ako ostatné časti tela tylom či jemnunkou čipkou. Ak sa budete vydávať počas horúcich letných dní a z rukávov máte obavy, avšak im neviete odolať, vyskúšajte bolerko, ktoré si počas horúčav dáte jednoducho dolu.

Čipkové svadobné šaty s dlhým rukávom obopínajúce telo - trend 2016Nevšedné svadobné šaty s dlhým rukávom 2016

 

5. Šaty zvýrazňujúce krivky tela

Nielen vo svete svadobných šiat je úspešný tento trend, platí aj pre večerné šaty. Ak máte rady kamienky, siahnite po úzkych šatách, ak si to môžete dovoliť. Inak s kamienkami moc nezaujmete. Nielen kamienkové môžu byť svadobné šaty obopínajúce telo, vyskúšajte mušelín, šifón alebo čipku a vytvorte zo seba vznešenú elegantnú dámu.

Nezabúdajte, že svadobné šaty s veľkými tylovými či saténovými sukňami budú trendy vždy :-)

Svadobné šaty zvýrazňujúce krivky telaČipkové originálne svadobné šaty - trend 2016

 

7. Nádych ružovej

Zatiaľ čo minulý rok sa vyznačoval výlučne bielou farbou a nevesty, ktorým táto farba nepristane, mali jednoducho smolu, v roku 2016 môžete siahnuť i po ďalších farbách. Za naj in sa považuje farba ružová. Módny návrháry túto farbu nazývajú ružová, no nejde o odtieň barbie - cyklaménová či pastelová ružová. Trendom je marhuľková a jemnunká jahodová.

Ružovkasté svadobné šaty 2016Čipkové svadobné šaty s rúchovým výstrihom

 

8. Radšej čipka ako kamienky

Hovorí sa, že s kamienkami nie je už čo vymyslieť. Všetko tu už bolo - kamienky na sukni, kamienky na živôtiku, kamienky na rukávoch, na ramienkach... Dizajnéri chcú prísť na svetlo sveta s niečím iným - novým a preto skôr siahajú po všehomožnostiach čipky a krajky. Ak zvolíte kamienky, môžete byť krásna, ale trendy nebudete.

Tento rok frčí tzv. 3D čipka.

 

9. Odhalený chrbát

Čím viac vykrojený - tým lepšie, samozrejme v medziach decentnosti... Nemusí ísť len o holý chrbát, tento výstrih na chrbáte môže byť zahalený tylom, čipkou alebo zdobený kamienkami.

Jednoduché svadobné šaty s holým chrbtom 2016Úzke svadobné šaty s holým chrbátom 2016

Svadobné šaty s kamienkami na chrbáte 2016

 

10. Svadobné šaty pripomnínajúce spodnú bielizeň

In sú už hore spomínané dvojdielne svadobné šaty pripomínajúce body.

Priesvitné svadobné šaty trend 2016

Milé nevesty, toto sú len trendy, čo je trendové neznamená, že sa v tom musíte cítiť dobre. Svadobný deň je Váš veľký deň a preto, ak Vám ani jeden z trendov nevyhovuje, nenechajte si pokaziť tento deň predpísanými pravidlami dizajnérov.

 

Nedeľa Pondelok Utorok Streda Štvrtok Piatok Sobota Január Február Marec Apríl Máj Jún Júl August September Október November December

New Account Register

Already have an account?
Log in instead alebo Reset password