Trendy vo svete svadobných šiat pre rok 2018

person Uverejnil: Eva Meszarošová list : Svadobné šaty : comment Komentár: 0 favorite Videné: 5720
Trendy vo svete svadobných šiat pre rok 2018

Heslom trendových neviest je: zabudnúť na bielu * trblietky - nie kamienky...

Motýliky, kvety, lístky...

Návrhári svadobných šiat nám okrem trblietok a telového tylu priniesli ešte jeden dychvyrážajúci trend.  A to 3D čipku a 3D zdobenie. Kvietky, lístky, motýliky vystrihnuté z látok, vytvorené z čipky aplikované na živôtiky, sukne, rukávy... Svadobné šaty, na ktoré vám posadali motýle, róba ušitá z jemnej pavučinky,  ktorú vietor posial kvetmi... No neznie to nádherne romanticky?

3D efekty, kvietky na svadobných šatách

3D zdobenie na svadobných šatách - trendy 2018

Možno neuveriteľné, ale biela sa dnes nenosí...

Mnohé nevesty si nevedia predstaviť svadobné šaty inej farby ako je biela. Vstúpia do svadobného salónu a od ostatných farieb obracajú pohľady. Práve tie, ktoré sa bielej najviac vyhýbajú, sa nakoniec zahalia do farby ivory či trendovej cappucino. Pýtate sa čím to je? Odpoveď je jednoduchá. Biela pristane máloktorej neveste. Nie je náhoda, že svetoví návrhári sa začali bielej farbe čoraz viac vyhýbať. Ak chcú najkrajšie nevesty, musia vyberať farby, ktoré im najviac pristanú.

Najnovšie trendy svadobných šiat 2018

Farebné svadobné šaty - trendy 2018

Hnedý tyl, postrach mnohých neviest, ale prečo?

Hnedý tyl, na snehovobielych šatách, na prvý pohľad niečo škaredé?  Možno na prvý, ale určite nie na druhý... Keď sa v nich uvidíte pred zrkadlom, hnedá zrazu vôbec nie je hnedou, ale telovou. Keďže priesvitnú látku ešte nikto nevymyslel, vymysleli si to návrhári takto.  Nevesta pôsobí ako éterické stvorenie, ktoré so šatami tvorí jeden celok, až má človek pocit, že kvety čipky sú aplikované na pokožke nevesty.

Hnedý tyl a biela čipka - trendy svadobných šiat 2018

Hnedý tyl / nude svadobné šaty 2018

Chceš skutočne zažiariť?

Šaty, ktoré sa ligocú ako sneh, na ktorý padli prvé ranné lúče. Aké pocity to vo vás vyvoláva? Ak vás zahrialo pri srdiečku, tak tento trend očarí práve vás. Tylové sukne nie a nie vyjsť z módy. Prečo by aj vyšli, keď sú tak nádherné a princeznovské. Pre tie, ktoré princeznami nechceli byť, priniesli minulé roky  padavé sukne a tak prišli do módy lesné víly.  Taktiež sa sukniam pridalo zdobenie čipkou, ale to pre návrhárov stále nebolo dosť. Potrebovali prísť s niečím úplne novým. A tým sa stali sukne s trblietkami. Trblietky sa neocitli len na tylových sukniach, zvýrazňujú nové trendy čipky. Nádherné vzory zvýraznili taktiež jedinečné priesvitné korálky.

Trblietky na svadobných šatách. 2018

Trblietavá sukňa na svadobných šatách - trend 2018

Všetky modely nájdeš v ponuke svadobných salónov siete EvaMária.

Komentáre

Ešte žiadny komentár.

Zanechajte komentár

Nedeľa Mondelok Utorok Streda Štvrtok Piatok Sobota Január Február Marec Apríl Máj Jún Júl August September Október November December

New Account Register

Already have an account?
Log in instead alebo Reset password