Wau šaty na stužkovú

person Uverejnil: Eva Meszarošová list V: Spoločenské šaty : favorite Hit: 24847

Stužková sa blíži a ty ešte stále nevieš čo na seba? Aj pri výbere šiat na túto príležitosť si môžeš urobiť faux pas. Po prečítaní tohto článku sa Ti určite žiaden trapas nestane ;-)

Móda večerných šiat sa tak isto, ako pri ostatnom oblečení z roka na rok mení. V čom bola hviezda tvoja kamarátka minulý rok - tento rok už nemusíš zahviezdiť. Pohybujeme vo svete večerných šiat, máme preštudované najnovšie kolekcie svetoznámych značiek, osobne sme si prezreli najnovšie trendy na medzinárodných výstavách, na ktorých sa zúčastnili naozaj len tí naj - a preto sa chceme sa s aj s tebou podeliť o skúsenosti, ktoré sme v posledných mesiacoch načerpali.

Luxusné spoločenské šaty na predaj

 

1. ŠATY NA STUŽKOVÚ S KVETMI

Minulý rok frčali kvety - tento rok tento trend pokračuje a je dokonca ešte viac obľúbený. Kvety na šifóne začínajú byť out, viac zahviezdiš s kvetovanou potlačou na tvrdšom saténe alebo na mikáde. Kvety nemusia byť len tlačené, ale taktiež sa čoraz viac vyskytuje výšivka v tvare kvetov. Sukňa na šatách môže byť kráľovsky široká, obľúbené sú sukne s protiskladmi, ale taktiež nič nepokazíš so strihom morskej panny. Tento strih však vyberaj len vtedy, ak máš peknú postavu. Ak si chlapčenský typ - o to viac odporúčame tento strih, pretože z teba urobí tú pravú ženu ;-) Kvety môžu byť len na sukni, len na živôtiku, môžu sa rozplývať do stratena... 

šaty na stužkovú 2017 - kvetovanéšaty na stužkovú s kvetmi 2017šaty na stužkovú 2017 - s kvetmi - holé bruško

 

2. ŠATY NA STUŽKOVÚ S ČIPKOU

K spoločenských šatám neodmysliteľne patrí čipka. Na stužkovú si môžeš obliecť celočipkované šaty, šaty s čipkou na živôtiku, na sukni - môžeš ju mať kdekoľvek - nič čipkou nepokazíš. Čipka pôsobí pri šatách s Ačkovou sukňou romanticky, pri úzkych šatách sexi. Na stužkovú voľ skôr svetlejšie farby - ak sa však cítiš lepšie v tmavých farbách a vystihujú tvoju povahu - tak určite siahni po svojej obľúbenej farbe.

šaty na stužkovú s čipkou 2017

šaty na stužkovú s čipkou 2017

Úzke šaty na stužkovú - morská panna s čipkou

3. ŠATY NA STUŽKOVÚ SO ŠIROKOU SUKŇOU

Nejedna zo stužkárok sa teší na deň, v ktorý si konečne môže na seba obliecť šaty s veľkou princeznovskou sukňou. Kedy, ak nie teraz? Trendy budeš, ak siahneš po šatách so sukňou z mikáda, saténu alebo z viacerých vrstiev tylu. Výhodou na týchto šatách je, že si veľkosť sukne môžeš nastaviť podľa výberu spodničky. Veľkú nadýchanú sukňu môžeš mať však i bez nej. 

šaty na stužkovú s veľkou saténovou sukňou s vreckamimodré šaty na stužkovú s veľkou sukňou s čipkoušaty na stužkovú s kamienkami s veľkou tylovou sukňouprekrásne šaty na stužkovú

 

4. ŠATY NA STUŽKOVÚ Z MIKÁDA A SATÉNU 

Veľké sukne alebo strih morská panna - ak chceš vyzerať skutočne skvostne a luxusne siahni po mikáde. Je to materiál podobný saténu, len je tvrdší a viac štruktúrovaný. Šaty z tohto materiálu pôsobia impozantne i bez aplikácie. Nádherné sú taktiež s čipkou či drobulinkou kamienkovou alebo korálkovou aplikáciou. Samozrejme úplná nádhera je mikádo s potlačou kvetou. Vďaka kvetom i veľká róba pôsobí mladistvo a sviežo.

šaty na stužkovú z mikáda s kamienkamiluxusné šaty na stužkovú s kamienkami

 

5. ŠATY NA STUŽKOVÚ S KAMIENKAMI A APLIKÁCIAMI

V posledných rokoch sa upúšťa od kamienkov väčších ako pol centimetra. Trendy sú skôr menšie kamienky naaranžované s korálkami či flitrami do rôznych hustých a pritom jemných vzorov. Jednoducho povedané - ak kamienkové - tak to musí mať hlavu a pätu. Okrem kamienkov a vyššie spomínanej čipky sú trendy rôzne lesklé aplikácie.

šaty na stužkovú s kamienkaminetradičné žlté šaty na stužkovúnezvyčajné prekrásne šaty na stužkovúšaty na stužkovú s dlhými rukávmi

 

6. ODĽAHČENÉ MODELY NA STUŽKOVÚ

Nie si typ princezná ani sexica? Skôr romantička či intelektuálka? Návrhári myslia určite i na teba. Odľahčené šifónové alebo tylové šaty s čipkou, či s jemnými korálkami... Na výber je toho skutočne veľa. Určite aj v Salóne EvaMária.

ľahučké šaty na stužkovú s čipkou

ľahučké šaty na stužkovú

 

7. ŠATY NA STUŽKOVÚ S DLHÝMI RUKÁVMI

Ako si si už mohla všimnúť pri šatkách hore, trendy sú aj dlhé rukávy. Tie však odporúčame pred kúpou vyskúšať, aby neboli úzke. Treba rátať taktiež s tým, že ak sa rada "besníš", na jašoviny nebudeš mať moc priestoru.

šaty na stužkovú s dlhým rukávom s kamienkami

 

8. NETRADIČNÉ ŠATY NA STUŽKOVÚ

šaty na stužkovú s vlečkou

Tieto krásne šatky a oveľa viac nájdeš v ponuke Salónu EvaMária. Ak nie sú práve na sklade - rýchlo si ich daj ušiť - kým je čas ;-) Šaty je možné ušiť taktiež pre účel prenájmu.

 

Nedeľa Pondelok Utorok Streda Štvrtok Piatok Sobota Január Február Marec Apríl Máj Jún Júl August September Október November December

New Account Register

Already have an account?
Log in instead alebo Reset password