Jednou z najdôležitejších a najmilších záležitostí pri plánovaní svadby je výber tých najkrajších šiat, ktoré si vo svojom živote oblečiete - svadobných šiat. Nejedna budúca nevesta si kladie otázku, čo je lepšie, či si svadobné šaty prenajať alebo kúpiť. Nevesty, ktoré preferujú prenájom, odôvodňujú svoje rozhodnutie tým, že sú to šaty len na jednu noc, a potom im budú len zbytočne zaberať miesto v skrini. Viete si však predstaviť, akú vám svadobné šaty vytiahnuté po mnohých rokoch môžu urobiť radosť, keď sa vynoria všetky tie krásne spomienky na deň, keď ste si povedali svoje áno? Nepresvedčila vás táto predstava? Nikde však nie je napísané, že kúpené svadobné šaty musia ostať visieť vo vašom šatníku.

Výhody, ktoré vás jednoznačne presvedčia!

1. Najväčšou výhodou svadobných šiat na predaj je, že si môžete vybrať ktorýkoľvek model z ponuky, všetky vám sadnú, pretože vám ich ušijú na mieru. Túto výhodu vám však ponúkne málokto. V salóne EvaMária s ňou môžete jednoznačne rátať.

2. Kúpené svadobné šaty budú čistučké, nezažltnuté, nepoškodené, nenosené.

3. Nestane sa vám, že sa vo „vašich“ šatách bude o týždeň skôr vydávať vaša známa. Stáva sa to veľmi často a najmä tým, ktoré sú na takéto niečo extra citlivé.

3. Nestane sa vám, že si prídete po šaty a zistíte, že sú tak poškodené, že si ich nebudete môcť obliecť a na poslednú chvíľu budete musieť zháňať nové. A čo s doplnkami, ktoré ste si vybrali presne na mieru k vysnívaným šatám?

4. Ak behom svadby šaty poškodíte, nebudete mať zničený celý zvyšok dňa stresom, koľko peňazí vás bude stáť náhrada škody.

5. Nemusíte sa kvôli jedným šatám naháňať niekoľkokrát do salónu. Ušetrený čas (aj benzín) môžete využiť na ďalšie prípravy vašej svadby.

6. Šaty môžete mať doma už dlhší čas pred svadbou a v pohodlí domova si vyberať vhodné doplnky. (ak, chcete šaty skôr, treba na to upozorniť tím v salóne)

7. Môžete si na šatách dovoliť urobiť úpravy. Ste kreatívna a chcete svoje svadobné šaty vymaniť z radu niečím originálnym? S kúpenými šatami si to môžete dovoliť.

8. Videli ste svadobné fotografovanie vo vode, v prírode? Takéto fotky môžu byť skutočne prekrásne. S prenajatými šatami si takéto vymoženosti dovoliť nemôžete.

9. Chcete, aby váš svadobný deň neubehol ako voda? Prečo by ste si svadbu mali ukracovať fotením? Fotiť sa dá aj po svadbe. Alebo váš najobľúbenejší fotograf má v deň vašej svadby už objednávku? Nič sa nedeje, dohodnite sa s ním na fotení cez týždeň.

10. Dámy s problematickou postavou zrazu nemajú problém. Širokú ponuku modelov máme takisto i pre ne.

TOP VÝHODA

Cena prenájmu inde a kúpy u nás  býva skoro rovnaká, rozdiel môže byť niekedy len v tom, že kupované šaty sú nové a vaše, a prenajaté sú použité a musíte ich vrátiť, a zároveň celý čas si dávať pozor, aby ste ich nepoškodili.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead alebo Reset password