Najobľúbenejšie svadobné šaty v roku 2017

person Uverejnil: Eva Meszarošová list : Spoločenské šaty : comment Komentár: 0 favorite Videné: 3670
Najobľúbenejšie svadobné šaty v roku 2017

Každý rok prinášame našim nevestám prehľad svadobných šiat, ktoré boli v predošlom roku najpredávanejšími. Tento rok nie je výnimkou. Tie modely v rôznych farebných prevedeniach boli ušité pre nevesty na mieru, určite najväčším dôvodom je nielen ich krása, ale taktiež praktickosť. Sú pohodlné a krásne tvarujú postavu.

Svadobné šaty ISABEL

Svadobné šaty Isabel sú jedinečnými svadobnými šatami, kde sa s podobným modelom stretnete len sotva. Klasický moderný zvršok vytvorený z nude tylu posiaty nádhernou jemnou čipkou je doplnený netradičnou sukňou zo žakáru, na ktorom je sukňa z tylu. Nejednu nevestu zaujal tento jedinečný efekt.

Najkrajšie svadobné šaty

Najkrajšie svadobné šaty - nevestaPrekrásna nevesta

 

Svadobné šaty DOLORES

Ďalšou delikatesou vo svete svadobných šiat je model Dolores, ktorý je určený najmä pre štýlové nevesty, ktoré si nepotrpia na klasiku. Zvršok pôsobí celkom jednoducho, v kontraste je však z nádhernou honosnou sukňou zo žakáru.

Najkrajšie štýlové svadobné šaty

Najkrajšie svadobné šaty zo žakáruNajkrajšie štýlové svadobné šaty

 

Svadobné šaty STEPHANIE

Veľmi vďačný strih, ktorý nádherne vytvarujú skoro každú postavu vytvorený z čipky zobrazujúcej konáriky, ktorá je posiata kvetmi - to je model Stephanie. 3D kvety sú teraz najväčším hitom a keď tento trend na Slovensku eštelen uzieral svetlo sveta - nevesty vo Svadobnom salóne EvaMária si už mohli túto krásu užívať naplno.

Najkrajšie svadobné šaty s 3D kvetmi

Najkrajšie svadobné šaty s 3D efektomNajkrajšia svadobná čipka

 

Svadobné šaty CARMEN

Svadobné šaty Carmen poňala každá z neviest inak. Jedna ich doladila folklórnou stuhou a vencom, druhá si priložila na pás krásny opasok z kameňov, tretia dala pod ne spodničku a vytvorila z nich róbu... Tvárne, jednoduché, honosné a pohodlné - to sú svadobné šaty Carmen.

Najkrajšie svadobné šaty s padavou saténovou sukňou

Najkrajšie svadobné šaty s dlhým ruávom

Najkrajšie ssvadobné šaty so saténovou sukňou a dlhými ruvmi

 

Svadobné šaty KRISTAL

Ďalší z úžasne vďačných modelov, pre tie, ktoré chceli byť princeznami. Romantický čipkovaný zvršok, obrovská viacvrstvová tylová sukňa s vlečkou zdobenou čipkou. Chrbát na šnurovačku ukončený veľkou saténovou stuhou ktorá sa ťahá po sukni. Strih, ktorý pristal chudunkým nevestám i nevesičkám s plnšími proporciami.

Najkrajšie svadobné šaty s vlečkou

Najkrajšie princeznovské svadobné šaty

Najkrajšie ružové svadobné šatyNajkrajšie svadobné šaty

 

Svadobné šaty RUMBA

Hoci model Rumba v žiadnom prípade neuškodí tenučkej postave, po tomto modeli minulý rok siahli skôr moletky. Krátke šikmo strihané rukávy zjemňujú veľké ramená, sukňa strihaná do Ačka bez nazberkania krásne zoštíhli a vytvaruje postavu. A kto by odolal tak krásnej čipke?

Najkrajšie svadobné šaty pre moletky

 

Svadobné šaty MENSA

ďalšie nádherné podmanivé svadobné šaty, ktoré pristanú snáď úplne každej neveste. Padavá sukňa, skrátený korzet predĺžia nohy nevesty. Sieťka na dekolte i na chrbáte vyšívaná drobnými korálkami. Saténová sukňa, ktorá prechádza do dlhej vlečky.

Najkrajšie svadobné šaty s dlhou saténovou vlečkou

 

Svadobné šaty SUENO

Nežné, romantické a elegantné - takéto prívlastky môžeme dať seločipkovaným svadobným šatám s rukávmi menom Sueno. Šaty sú ušité z nádhernej na dotyk príjemnej a elastickej čipky, vďaka čomu sú veľmi pohodlné.

Najkrajšie svadobné šaty z čipky s rukávmi

 

Svadobné šaty BRIGID

Svadobné šaty s čipkovaným korzetom so šnurovačkou, vďaka ktorej šaty držia na svojom mieste, väčším postavám zas krásne vyformuje postavu. Viacvrstvová tylová sukňa je ukončená nádhernou čipkovanou bordúrou. Milé milovníčky klasiky, je treba ešte týmto šatám viac? Jedine ak krásny španielsky závoj.

Najkrajšie princeznovské svadobné šaty

 

Svadobné šaty RANDI

Jemnučké svadobné šaty Randi. Jednoduché, nežné, presne také ako svadobné šaty majú byť.Tento strih ocenia najmä dievčatá, ktoré chcú zjemniť objemné paže.

Najkrajšie svadobné šaty so zahalenými ramienkami

 

Komentáre

Ešte žiadny komentár.

Zanechajte komentár

Nedeľa Mondelok Utorok Streda Štvrtok Piatok Sobota Január Február Marec Apríl Máj Jún Júl August September Október November December

New Account Register

Already have an account?
Log in instead alebo Reset password