Popolnočné šaty

person Uverejnil: Anina list : Spoločenské šaty : comment Komentár: 0 favorite Videné: 11908
Popolnočné šaty

Každá nevesta by mala okrem dôkladného výberu svojej svadobnej róby myslieť aj na výber svojich popolnočných šiat. Je rovnako dôležitý, ak nie dôležitejší. Hoci majú nevesty v tejto oblasti naozaj veľkú voľnosť, predsa len Vám prinášame zopár rád, ako na to, ak si chcete užiť Vašu svadbu vo víre tanca až do skorých ranných hodín alebo si zanechať jemné a elegantné dekórum nevesty až do konca Vášho veľkého dňa.

 

DĹŽKA popolnočných šiat

Akú dĺžku šiat zvolíte, závisí naozaj len od Vás. Ak ste aktívny typ a chcete sa vyšantiť na tanečnom parkete, zvoľte buď voľné, vzdušné, dlhšie alebo kratšie šaty. Odporúčame aj čoraz obľúbenejšie retro šaty z kvalitnejších materiálov v dĺžke midi. Ak si však chcete zachovať tvár nežnej a elegantnej dámy, zvoľte dlhé šaty po zem, jednoduchšie či honosné.

Sexi popolnočné šatyhonosné popolnočné šaty

 

MATERIÁL popolnočných šiat

Materiál popolnočných šiat zasa závisí opätovne len od Vás. Pri výbere však myslite na ročné obdobie, v ktorom sa svadba uskutoční. V lete Vám určite padnú vhod vzdušné, ľahké, padavé materiály. Ak však chcete stále zachovať istú honosnosť aj v popolnočných hodinách, určite sa Vám to podarí v čipkovaných šatách, či v šatách pastelovej farby.

pastelové popolnočné šatypadavé popolnočné šaty

 

STRIH popolnočných šiat

Strih popolnočných šiat by mal vyhovovať Vám samej najmä v tom, aby Vám navodil pocit pohody a dobrej nálady. Verte, vtedy budete aj v jednoduchších šatách vyzerať okúzľujúco. Platí však jedno základné pravidlo pri výbere strihu popolnočných šiat. Ak máte veľkú svadbu, aj vaše popolnočné šaty by mali byť luxusnejšie. Či už siahnete po korzetových šatách, po šatách na ramienka, s krátkymi i dlhými rukávmi, koktejlových, rozšírených, puzdrových…, to už je na Vás. V prípade menšej svadby neodporúčame prehnať honosnosť popolnočných šiat. Určite zažiarite aj v jednoduchších šatách s peknými doplnkami. V súčasnosti salóny ponúkajú dokonca viacdielne svadobné šaty a práve tu sa Vám ponúka príležitosť experimentovať. Napríklad odopnite vlečku a máte popolnočné šaty, alebo si ponechajte svadobný korzet a k nemu zvoľte novú honosnú sukňu. Fantázii sa v tomto smere naozaj medze nekladú. Ešte jeden overený tip! Počas svadobného dňa si nevesty volia naozaj honosné svadobné róby, ktoré majú aj istú váhu. Práve preto odporúčame zvoliť po polnoci šaty voľnejšie, vzdušnejšie, príp. strihané pod prsiami. Po polnoci Vám zabezpečia pocit úľavy a zrazu sa budete vznášať ako pierko. Ľahšie popolnočné šaty Vám tak dodajú energiu do ďalších hodín Vášho svadobného dňa.

Luxusné popolnočné šatyluxusné popolnočné šaty

 

FARBA popolnočných šiat

Po odtieňoch ružovej a jemnej fialkovej farby siahnite, ak patríte medzi romantické duše. Odvážnejšie a extravagantnejšie nevesty sa však vôbec nemusia báť ani výraznejších, sýtych a živých farieb, napr. žltej, modrej, červenej. Ak Vám však záleží na každom detaile, zvoľte popolnočné šaty vo farbách Vašej svadobnej výzdoby. Verte, svadobní hostia tento Váš detailizmus určite ocenia. A čo biela? Patrí výlučne len svadobnej róbe? Vôbec nie. Môžete zvoliť aj biele popolnočné šaty, ku ktorým však odporúčame výraznejšie farbené doplnky a kratšiu dĺžku šiat.

dievčenské popolnočné šatyľahučké popolnočné šaty

  

VZORY popolnočných šiat

Vzory popolnočných šiat sú samozrejme vítané. Určite však nejde o zvieracie vzory, ale o šaty s jemnými ornamentmi alebo kvetinovými či dúhovými vzormi. Tie Vaše šaty rozžiaria a Vás spravia nezabudnuteľnou.

  

Popolnočné šaty v Salóne EvaMária

V Salóne EvaMária vyhovieme naozaj každej neveste, čo sa popolnočných šiat týka. Ponúkame luxusné róby, dlhé, krátke, koktejlové šaty, retro šaty z kvalitných materiálov pod kolená. Ale aj jednoduchšie modely, ktoré Vám doprajú voľnosť pohybu taktiež vo všetkých dĺžkach, vzorované, čipkované šaty i jednofarebné, v trendy farbách. Stačí si už len prísť vybrať.

 

Comments

No comment at this time!

Leave your comment

Nedeľa Mondelok Utorok Streda Štvrtok Piatok Sobota Január Február Marec Apríl Máj Jún Júl August September Október November December

New Account Register

Already have an account?
Log in instead alebo Reset password